€ 83.044 Prijzengeld te verdelen

Reeds een deel van de uitslagen ingevuld - totaal 12 Belgen in de Final Stage

Hieronder vind je alle uitslagen van de Belgische Spelers op Q-School Dag 3, onderaan starten we met de Last 512 en zo naar boven.

Ziehier alvast ook de link naar de European Q-School First Stage Live Order of Merit

De eerste 83 in de ranking plaatsen zich ook nog voor de Final Stages.
Stefaan Henderyck plaatste zich op de eerste dag reeds voor de Final Stage
Andy Baetens plaatste zich op dag 2 rechtstreeks voor de Final Stage.
 
De volgende 8 Belgen hebben zich gekwalificeerd via de ranking voor de Final Stage die doorgaan van donderdag 11/01 tot zondag 14/01
1. Patrick Bulen - 1ste plaats - 8 punten en legsaldo +26
2. Luc Bogaert - 12de plaats - 6 punten en legsaldo +17
3. Timothy Verbrugghe - 32ste plaats - 5 punten en legsaldo +5
4. Jeroen Caron - 41ste plaats - 4 punten en legsaldo +14
5. Kevin Lankhuizen - 44ste plaats - 4 punten en legsaldo +10
6. Jody Tobback - 45ste plaats - 4 punten en legsaldo +10
7. Born Van Put - 64ste plaats - 3 punten en legsaldo +11
8. Arne Degryse - 69ste plaats - 3 punten en legsaldo +10
 

Last 16 (0 Belgen gaan door naar Last 8 en kwalificeren zich voor Final Stage)

Caron Jeroen (83.17) vs Arihara Ryuta (JAP) (82.23) : 4-5 verlies - gekwalificeerd  via de ranking
Bulen Patrick (85.25) vs Gotthardt Kai (GER) (85.62) : 3-5 verlies - gekwalificeerd  via de ranking
 

Last 32 (2 Belgen gaan door naar Last 16 en verdienen 4 punten)

Caron Jeroen (78.94) vs Heinz Simeon (GER) (75.49) : 5-1 winst
Bulen Patrick (90.43) vs Snel Kees-Jan (NED) (80.25) : 5-1 winst
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Last 64 (2 belgen gaan door naar Last 32 en verdienen 3 punten)

Xanti Van den Bergh vs Gugger Marcel (ZWI) (73.12) : 3-5 verlies
Degryse Arne (66.31) vs Rosi David (CZE) (70.07) : 3-5 verlies
Bogaert Luc (84.79) vs De Graaf Jeffrey (ZWE) (92.30) : 2-5 verlies
Lankhuizen Kevin (79.83) vs Schroder Stefan (NED) (81.83) : 4-5 verlies
Caron Jeroen (90.47) vs Luhr Kevin (GER) (86.13) : 5-3 winst
Bulen Patrick (79.95) vs Steinmetz Sebastian (GER) (71.27) : 5-0 winst
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Last 128 (6 belgen gaan door naar Last 64 en verdienen 2 punten)

Surgeon Gylian (70.26) vs Kantele Marko (FIN) (80.16) : 1-5 verlies
Van den Bergh Xanti (75.53) vs Kohnlein Thomas (GER) (76.62) : 5-3 winst 
Paesschesoone Steven (68.96) vs Strbik Peter (HON) (69.00) : 2-5 verlies
Degryse Arne (89.98) vs Mooijman Roemer (NED) (89.84) : 5-3 winst
Bolyn Sven (79.38) vs Maat Patrick (NED) (85.22) : 1-5 verlies
Tobback Jody (78.18) vs De Graaf Jeffrey (ZWE) (83.80) : 4-5 verlies
Bogaert Luc (82.58) vs Vindis Juraj (SLO) (78.41) : 5-0 winst
Lankhuizen Kevin (75.92) vs Kamphuis Vincent (NED) (72.77) : 5-1 winst
Vandewal Yente (67.23) vs Brouwer Johann (NED) (78.28) : 0-5 verlies
Verbrugghe Timothy (75.19) vs Arihara Ryuta (JAP) (89.89) : 2-5 verlies
Caron Jeroen (85.32) vs Puha Haupai (NZL) (86.22) : 5-4 winst
Goyvaerts Stef (61.79) vs Heinz Simeon (GER) (73.07) : 1-5 verlies
Bulen Patrick (80.01) vs Flamme Andreas (GER) (80.44) : 5-3 winst
James Vanbesien (73.97) vs Jagicza Gabor (HON) (78.16) : 1-5 verlies
Vroman Kenny (70.20) vs Vos Gino (NED) (79.66) : 2-5 verlies
Beauprez Bjorn (70.55) vs Dante Massimo (ITA) (76.76) : 3-5 verlies
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Last 256 (16 belgen gaan door naar Last 32 en verdienen 2 punten)

Venken Davyd (73.96) vs Vida Mihaly (HON) (73.70) : 1-5 verlies
Van Wauwe Kevin (74.26) vs Dragt Martijn (NED) (85.05) : 4-5 verlies
Surgeon Gylian (73.16) vs van den Herik Jamai (NED) (73.55) : 5-4 winst
Van Gasse Philip (60.13) vs de Vreede Manuel (GER) (72.43) : 1-5 verlies
Jacobs Baggio (70.94) vs Kramer Martin (GER) (73.18) : 1-5 verlies
Van den Bergh Xanti (80.82) vs Cverha Matej (SLO) (69.85) : 5-3 winst
Coussaert Ulrich (54.47) vs Slomski Marcin (POL) (64.23) : 0-5 verlies
Paesschesoone Steven (74.72) vs Willems Frederic (BEL) (76.35) : 5-3 winst
van Ballaert Robby (76.81) vs Stoeten Michael (NED) (92.78) : 0-5 verlies
Degryse Arne (68.27) vs Egli Sandro (ZWI) (63.90) : 5-1 winst
Devroey Pascal (74.98) vs Sekeres Jozef (SLO) (75.14) : 2-5 verlies
Bolyn Sven (72.84) vs Garcia del Pozo Jorge (SPA) (78.70) : 5-4 winst
Pletinck Yoran (63.25) vs Mulder Bert Jan (NED) (67.10) : 0-5 verlies
Tobback Jody (74.92) vs Di Rocco Giuseppe (ITA) (79.25) : 5-3 winst
Bogaert Luc (79.11) vs Luft Viktor (GER) (60.13) ; 5-0 winst
Lankhuizen Kevin (69.58) vs Valdimarsson Vidar (ICE) (56.88) : 5-0 winst
Vandewal Yente (68.13) vs Gustafsson Torbjorn (FIN) (65.80) : 5-4 winst
Van Ham Dieter (74.18) vs Masek Alexander (CZE) (86.05) : 3-5 verlies
Verbrugghe Timothy (77.13) vs Konterman Arjan (NED) (78.63) : 5-4 winst
Porters Dylan (75.92) vs Puha Haupai (NZL) (84.31) : 2-5 verlies
Caron Jeroen (75.91) vs De Rooster Jef (BEL) (50.34) : 5-0 winst
De Bo Jimmy (74.90) vs Luhr Kevin (GER) (78.28) : 0-5 verlies
Verhelst Brian (76.87) vs Kumpan Andreas (OOS) (76.43) : 2-5 verlies
Robijns Davy (68.42) vs Wenders Jos (NED) (69.11) : 4-5 verlies
Goyvaerts Stef (56.95) vs Goyvaerts Stieven (BEL) (50.56) : 5-2 winst
van der Linden Benny (66.21) vs Steinmetz Sebastian (GER) (74.95) : 1-5 verlies
Bulen Patrick (80.81) vs Zwick Hilger (GER) (75.21) : 5-0 winst
Vanbesien James (80.46) vs Znutins Edgar (LIT) (74.55) : 5-3 winst
Bulckaen Maarten (62.77) vs Gotthardt Kai (GER) (78.28) : 0-5 verlies
Vanwelkenhuysen Steve (78.30) vs Eidams Rene (GER) (82.41) : 2-5 verlies
de Clercq Pascal (73.44) vs Vos Gino (NED) (75.20) : 2-5 verlies
Vroman Kenny (72.73vs Kanik Tytus (POL) (68.78) : 5-4 winst
Beauprez Bjorn (75.90) vs Dekker Patrick (NED) (72.11) : 5-1 winst
Van Put Born (74.41) vs Smolik Dalibor (CZE) (73.48) : 2-5 verlies
Desreumaux John (75.74) vs Olde Kalter Dennie (NED) (77.51) : 4-5 verlies 
Levi Windels (74.31) vs Steyer Sebastian (POL) (74.34) : 1-5 verlies 
Snels Luc (64.50) vs Hlavacek Jan (CZE) (82.89) : 1-5 verlies
Van Bogaert Bart (63.66) vs Zahner Keith (GER) (79.11) : 0-5 verlies
Verleysen Bjarne (55.45) vs Hausotter Marcel (GER) (71.57) : 0-5 verlies
Gijbels Sybren (81.67) vs Unterbuchner Michael (GER) (82.67) : 4-5 verlies
 
 
Artikel geschreven door Stijn Vekemans, meer update volgen nog.