€ 83.044 Prijzengeld te verdelen

Dag 2 stoot Andy Baetens rechtstreeks door en Bulen - Verbrugghe en Bogaert belonen zich ook

Hieronder vind je alle uitslagen van de Belgische Spelers op Q-School Dag 2, onderaan starten we met de Last 512 en zo naar boven.

Ziehier alvast ook de link naar de European Q-School First Stage Live Order of Merit
De eerste 83 in de ranking plaatsen zich ook nog voor de Final Stages.
Stefaan Henderyck plaatste zich op de eerste dag reeds voor de Final Stage
Andy Baetens plaatste zich op dag 2 rechtstreeks voor de Final Stage.
 
Volgende spelers staan op dit moment in de top 83
1. Timothy Verbrugghe - 4 punten (geplaatst)
2. Patrick Bulen - 4 punten (geplaatst)
3. Luc Bogaert - 4 punten (geplaatst)
4. Born Van Put - 3 punten (veel kans op plaatsing)
5. Jody Tobback - 3 punten (veel kans op plaatsing)
6. Simon Teysen - 3 punten (veel kans op plaatsing)
7. Davyd Venken - 2 punten (heeft nog punten nodig)
8. Jeffrey Vanbergen - 2 punten (heeft nog punten nodig)
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Last 16 (1 Belg gaat door naar Last 8 en kwalificeert zich voor Final Stage)

Andy Baetens (84.39) vs Grudziecki Miroslaw (POL) (79.29) : 5-3 winst - gekwalificeerd voor Final Stage

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Last 32 (1 Belg gaat door naar Last 16 en verdient 4 punten)

Tobback Jody (98.96)  vs Arihara Ryuta (JAP) (107.93) : 1-5 verlies
Bogaert Luc (84.24) vs Meulenkamp Ron (NED) 91.69 : 2-5 verlies
Baetens Andy (90.69) vs Geeraerts Patrick (NED) (87.03) : 5-1 winst
Verbrugghe Timothy (76.74) vs Maendl-Lawrence Liam (GER) (86.00) : 1-5 verlies
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Last 64 (4 belgen gaan door naar Last 32 en verdienen 3 punten)

Tussen haakjes vind je ook de gemiddeldes terug, vet gedrukte spelers zijn de winnaars.

Tobback Jody (81.59) vs Robb Ben (NZL) (82.44) : 5-4 winst 
Baetens Andy (90.55) vs Michels Mareno (NED) (73.26) : 5-1 winst
Verbrugghe Timothy (75.73) vs Van den Berg Loek (NED) (77.37) : 5-4 winst
Bulen Patrick (78.63) vs De Graaf Jeffrey (ZWE) (80.41) : 2-5 verlies
Vroman Kenny (71.18) vs Tringler Patrick (OOS) (74.37) : 1-5 verlies
Bogaert Luc (82.67) vs Sampson Grant (ZAF) (86.80) : 5-4 winst
Lankhuizen Kevin (71.35) vs Maendl-Lawrence Liam (GER) (78.28) : 0-5 verlies
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Last 128 (7 belgen gaan door naar Last 64 en verdienen 2 punten)

Tussen haakjes vind je ook de gemiddeldes terug, vet gedrukte spelers zijn de winnaars.

Tobback Jody (76.22) vs Cobau Stephan (GER) (69.52) : 5-1 winst
Baetens Andy (80.81) vs Hofsink Wim (NED) (69.67) : 5-0 winst
Bolyn Sven (68.13) vs Geeraets Patrick (NED) (73.09) : 2-5 verlies
Verbrugghe Timothy (90.54) vs Merkx Alexander (NED) (75.38) : 5-0 winst
Pletinck Yoran (67.57) vs Van den Berg Loek (NED) (82.39) : 1-5 verlies
Porters Dylan (84.28) vs Kurz Nico (GER) (86.50) : 3-5 verlies
Bulen Patrick (85.92) vs Hilger Moritz (GER) (79.51) : 5-2 winst
Van Put Born (74.24) vs Lukasiak Oskar (ZWE) (75.66) : 2-5 verlies
Vroman Kenny (74.56) vs Noster Steven (GER) (75.64) : 5-3 winst
Bogaert Luc (87.88) vs Busscher Michael (NED) (82.94) : 5-1 winst
Venken Davyd (73.73) vs Meulenkamp Ron (NED) (97.88) : 3-5 verlies
Ameel Rino (72.63) vs Pratnemer Benjamin (SLO) (75.70) : 1-5 verlies
Lankhuizen Kevin (73.27) vs Goyvaerts Stieven (BEL) (70.48) : 5-4 winst
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Last 256 (13 belgen gaan door naar Last 128 en verdienen 1 punt)

Tussen haakjes vind je ook de gemiddeldes terug, vet gedrukte spelers zijn de winnaars.

van der Linden Benny (61.27) vs Hock Ales (CZE) (68.57) : 4-5 verlies
Degryse Arne (77.52) vs Barkhausen Jannis (GER) (78.85) : 2-5 verlies
Gijbels Sybren (78.63) vs Kirchmann Marcus (GER) (76.45) : 4-5 verlies
Tobback Jody (77.78) vs Klein Alexander (GER) (64.01) : 5-2 winst
Teysen Simon (69.03) vs Vos Gino (NED) (77.47) : 0-5 verlies
De Rooster Jef (56.44) vs Arihara Ryuta (JAP) (82.39) : 1-5 verlies
Plovier Nico (69.35) vs Dees Stefan (NED) (73.57) : 2-5 verlies
Surgeon Gylian (75.43) vs Michels Mareno (NED) (82.53) : 4-5 verlies
Baetens Andy (92.78) vs de Clercq Pascal (BEL) (71.62) : 5-0 winst
Van Bogaert Bart (74.47) vs Geeraerts Patrick (NED) (89.26) : 2-5 verlies 
Bolyn Sven (59.87) vs Payr Bernhard (OOS) (52.71) : 5-4 winst
Desreumaux John (85.29) vs Admiraal Laurens (NED) (86.15) : 3-5 verlies
Goyvaerts Stieven (67.30) vs Nirschl Maximilian (GER) (77.74) : 3-5 verlies
Lankhuizen Kevin (75.95) vs Charrua Vitor (IJS) (72.46) : 5-3 winst
Verbrugghe Timothy (73.02) vs Jahangier Imraan (NED) (71.76) : 5-4 winst
Pletinck Yoran (63.46) vs Schachner Marcel (OOS) (65.16) : 5-1 winst
Porters Dylan (71.35) vs Mandiau Remo (BEL) (75.00) : 5-4 winst
Clarys Leroy (70.70) vs van de Griendt Roy (NED) (84.51) : 1-5 verlies
Bulen Patrick (79.22) vs Burmeister Marc (GER) (74.94) : 5-4 winst
de Jonghe Jean-Pierre (59.83) vs Puha Haupai (NZL) (82.60) : 1-5 verlies
Deschrevel Henk (73.02) vs De Graaf Jeffrey (ZWE) (86.73) : 1-5 verlies
Beauprez Bjorn (71.34) vs Thuillier Nicolas (FRA) (72.15) : 2-5 verlies
Wullen Ayrton (63.29) vs Van Klompenburg Danny (NED) (77.48) : 1-5 verlies
Van Put Born (83.50) vs Masek Alexander (CZE) (75.79) : 5-0 winst
Van den Bergh Xanti (70.08) vs Kovacs Patrik (HON) (78.27) : 1-5 verlies
Vroman Kenny (59.64) vs Heidekrueger Justin (GER) (40.15) : 5-0 winst
Verschuere Gregory (55.89) vs Nevidal Milos (CZE) (74.42) : 1-5 verlies
Vanbergen Jeffrey (81.66) vs Houdek Tomas (CZE) (85.59) : 2-5 verlies
Ameel Rino (70.68) vs Zwick Hilger (GER) (68.86) : 5-3 winst
Devroey Pascal (74.17) vs Holtkamp Ole (GER) (78.76) : 3-5 verlies
Bogaert Luc (81.56) vs Keskinarkaus Jani (FIN) (79.90) : 5-4 winst
Venken Davyd (78.82) vs Baba Yoshihisa (JAP) (77.34) : 5-2 winst

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Last 512 (30 belgen gaan door naar Last 256)

Tussen haakjes vind je ook de gemiddeldes terug, vet gedrukte spelers zijn de winnaars.

Vandewal Yente (58.71) vs Bratincevic Domagoj (CRO) (62.85) : 1-5 verlies
Snels Luc (74.52) vs Rollo Gabriel (ITA) (85.56) : 1-5 verlies
Levi Windels (65.96) vs Mossou Maikel (NED) (70.45) : 2-5 verlies
van der Linden Benny (65.35) vs Fischer Dominik (GER) (58.65) : 5-3 winst
Verhelst Brian (65.47) vs Schwab Patrick (GER) (66.85) : 4-5 verlies
Van Gasse Philip (68.00) vs Nebe Dominik (GER) (68.84) : 3-5 verlies
Goyvaerts Stef (62.00) vs Balsamo Angelo (NED) (86.38) : 0-5 verlies
Degryse Arne (76.14) vs Dueckers jan (GER) (73.07) : 5-2 winst
Gijbels Sybren (84.51) vs Dupke Sascha (GER) (59.00) : 5-1 winst
Tobback Jody (80.81) vs Grote Marcel (GER) (72.00) : 5-0 winst
Verleysen Bjarne (65.72) vs Cobau Stephan (GER) (65.47) : 1-5 verlies
Teysen Simon (79.95) vs Darmstadter Tim (GER) (62.62) : 5-0 winst
Caron Jeroen (84.47) vs Krohne Paul (GER) (93.36) : 4-5 verlies
Plovier Nico (73.13) vs Blum Nico (GER) (73.00) : 5-2 winst
Surgeon Gylian (78.33) vs Robijns Davy (BEL) (73.25) : 5-4 winst
Baetens Andy (91.41) vs Vandaele Roberto (BEL) (74.67) : 5-1 winst
de Clercq Pascal (70.25) vs Munch Kevin (GER) (74.46) : 5-3 winst
Neyens Kenny (62.41) vs Sekeres Jozef (SLO) (62.41) : 5-3 winst
Van Bogaert Bart (67.43) vs Lindner Florian (GER) (68.03) : 5-2 winst
Morisse Thomas (77.25) vs Chmielewski Krzysztof (POL) (78.20) : 3-5 verlies
Desreumaux John (79.11) vs Nagelhout John (NED) (65.19) : 5-2 winst
Paesschesoone Steven (68.79) vs Simic Dragan (OOS) (67.50) : 5-3 winst
Goyvaerts Stieven (66.57) vs Boyer Eric (FRA) (65.90) : 5-4 winst
Lankhuizen Kevin (87.16) vs Maat Patrick (NED) (83.38) : 5-2 winst
Verbrugghe Timothy (67.10) vs Jansen Ulrich (GER) (52.78) : 5-0 winst
Pletinck Yoran (68.42) vs Van Wauwe Kevin (BEL) (69.63) : 5-4 winst
Dierckx Wim (63.51) vs Morrison Steven (FRA)(65.35) : 0-5 verlies
Di Loreto Donato (60.21) vs Radosavljevic Mladen (SLO) (78.97) : 1-5 verlies
Vekemans Stijn (44.63) vs Grbavac Romeo (CRO) (79.95) : 0-5 verlies
Van Ham Dieter (71.06) vs Navratil Miloslav (CZE) (82.20) : 4-5 verlies 
Porters Dylan (71.88) vs Tucker Luke (CZE) (64.17) : 5-1 winst
Mandiau Remo (77.47) vs De Bo Jimmy (BEL) (58.63) : 5-0 winst
Vanbesien James (74.56) vs van de Griendt Roy (NED) (75.55) : 4-5 verlies
Clarys Leroy (58.03) vs Jacobs Baggio (BEL) (57.08) : 5-4 winst
Rubais Ludovic (53.88) vs Goetze Benjamin (GER) (57.49) : 3-5 verlies
Bulen Patrick (93.98) vs Zhukov Dmitriy (LIT) (88.14) : 5-2 winst
de Jonghe Jean-Pierre (57.81) vs Walchshaeusl Markus (GER) (34.67) : 5-0 winst
Beauprez Bjorn (65.68) vs Zwergel Julian (GER) (63.19) : 5-2 winst
Willems Frederic (75.50) vs Lukasiak Oskar (ZWE) (79.11) : 0-5 verlies
Van Put Born (83.50) vs Jense Peter (DEN) (72.26) : 5-0 winst
Van den Bergh Xanti (80.81) vs Vaisar Zdenek (CZE) (55.50) : 5-0 winst
Bulckaen Maarten (57.44) vs Van De Lindeloof Mark (NED) (62.11) : 0-5 verlies
Vanwelkenhuysen Steve (65.71) vs Fink Domenik (GER) (70.63) : 1-5 verlies
Hostyn Pieter (53.47) vs Waclawski Lukasz (POL) (66.50) : 0-5 verlies
Coussaert Ulrich (52.86) vs Riihone Par (ZWE) (67.70) : 0-5 verlies
Vanbergen Jeffrey (70.96) vs Vermaelen James (BEL) (49.74) : 5-1 winst
Ameel Rino (73.25) vs Althaus Marcel (GER) (63.70) : 5-2 winst
Devroey Pascal (62.63) vs Jessy Guyot (BEL) (60.65) : 5-3 winst
van Ballaert Robby (69.98) vs Sampson Grant (ZAF) (76.60) : 2-5 verlies
Bogaert Luc (84.02) vs Menzel Bryan (GER) (80.03) : 5-4 winst
Venken Davyd (75.15) vs Leithner Daniel (GER) (52.03) : 5-0 winst
Van Put Nino (56.86) vs Barborak Daniel (CZE) (69.84) : 1-5 verlies
 
Artikel geschreven door Stijn Vekemans