€ 83.044 Prijzengeld te verdelen

Stefaan Henderyck kwalificeert zich voor Final Stage en Simon Teysen Last 32 beste Belgen op Dag 1

Hieronder kan je alle uitslagen van de Belgische spelers terug vinden, onderaan gestart bij Last 512 en zo naar boven, voor velen een bewogen dag geweest. Velen weten dat ze beter kunnen dan wat er uitkomt, dit tornooi kom je jezelf tegen, maar we worden er allen sterk van. Op een dag komt er wel uit wat je kan. Succes iedereen morgen alvast en wij vullen de scores in de loop van de dag verder aan.

Ter info ter vergelijking met vorig jaar, de spelers met 3 punten haalden vorig jaar de Final Stage.

Stefaan Henderyck plaatst zich als eerste voor de Final Stage en Teysen Simon pakt reeds 3 punten en staat in Polo Position ook voor Final Stage, deze gaat door vanaf donderdag 11/01 tot zondag 14/01 

Last 16 (1 Belg gaat door naar Last 8 en kwalificeert zich voor Final Stage

Henderyck Stefaan (92.52) vs Michael John (GRE) (82.85) : 5-4 winst

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Last 32 (1 Belg gaat door naar Last 16 en verdient 4 punten)

Teysen Simon (71.50) vs Schiertz Felix (ZWI) (79.45) : 2-5 verlies
Henderyck Stefaan (90.44) vs Meulenkamp Ron (NED) (84.98) : 5-1 winst

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Last 64 (2 belgen gaan door naar Last 32 en verdienen 3 punten)

Tussen haakjes vind je ook de gemiddeldes terug, vet gedrukte spelers zijn de winnaars.
 
Vanbergen Jeffrey (82.41) vs Wolters Tim (GER) (87.20) : 3-5 verlies
Bulen Patrick (82.22) vs Mioch Jeroen (NED) (86.65) : 1-5 verlies
Henderyck Stefaan (91.41) vs Sturm Rainer (OOS) (68.09) : 5-1 winst
Teysen Simon (75.54) vs Schweder Philipp (GER) (78.71) : 5-3 winst
Van Put Born (85.56) vs Mueller (Frankfurt) Oliver (GER) (85.62) : 3-5 verlies
Surgeon Gylian (76.24) vs Meulenkamp Ron (NED) (90.79) : 1-5 verlies
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Last 128 (6 belgen gaan door naar Last 64 en verdienen 2 punten)

Tussen haakjes vind je ook de gemiddeldes terug, vet gedrukte spelers zijn de winnaars.
 
Van Put Born (66.96) vs Jessy Guyot (BEL) (63.10) : 5-2 winst
Beauprez Bjorn (64.58) vs Chmielewski Krzysztof (POL) (63.41) : 2-5 verlies
Degryse Arne (72.09) vs de Vos Ricky (NED) (73.45) : 4-5 verlies
Gijbels Sybren (81.85) vs Noguera Jeses (SPA) (87.16) : 4-5 verlies
Vanbergen Jeffrey (81.38) vs Venken Davyd (BEL) (78.89) : 5-3 winst
Bulen Patrick (96.07) vs Krohne Paul (GER) (91.00) : 5-4 winst
Verbrugghe Timothy vs Van Klompenburg Danny (NED) (85.84) : 2-5 verlies
Surgeon Gylian (71.05) vs Schwab Patrick (GER) (69.22) : 5-4 winst
Henderyck Stefaan (86.97) vs Radosavljevic Mladen (SLO) (83.32) : 5-2 winst
Teysen Simon (79.94) vs Tabak Mark (NED) (81.32) : 5-3 winst
Bogaert Luc (78.45) vs Houdek Tomas (CZE) (86.97) : 1-5 verlies
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Last 256 (13 belgen gaan door naar Last 128 en verdienen 1 punt)

Tussen haakjes vind je ook de gemiddeldes terug, vet gedrukte spelers zijn de winnaars.
 
Van Put Born (82.42) vs Wirotius Pascal (GER) (76.43) : 5-4 winst
Jessy Guyot (59.64) vs Van Put Nino (BEL) (52.18) : 5-0 winst
Beauprez Bjorn (77.00) vs Dees Stefan (NED) (78.79) : 5-3 winst
Degryse Arne (72.35) vs Kumpan Andreas (OOS) (63.97) : 5-1 winst
Gijbels Sybren (99.38) vs Admiraal Laurens (NED) (91.43) : 5-1 winst
Morisse Thomas (73.53) vs Richter Moritz (GER) (73.53) : 2-5 verlies
Goyvaerts Stieven (62.77) vs Bujok Dan (CZE) (66.60) : 2-5 verlies
Vroman Kenny (63.25) vs Telnekes Derk (NED) (74.90) : 1-5 verlies
Vanwelkenhuysen Steve (64.56) vs Grbavac Romeo (CRO) (74.90) : 1-5 verlies
Paesschesoone Steven (75.58) vs Unterbuchner Michael (GER) (93.94) : 0-5 verlies
de Clercq Pascal (71.19) vs Wolter Tim (GER) (88.82) : 1-5 verlies
Vanbergen Jeffrey (81.71) vs Benecky Roman (CZE) (78.51) : 5-2 winst
Venken Davyd (80.16) vs Stoeten Michael (NED) (63.45) : 5-1 winst
Bulen Patrick (84.54) vs Gustafsson Torbjorn (FIN) (74.71) : 5-1 winst
Neyens Kenny (69.05) vs Stecconi Giovanni (ITA) (72.60) : 4-5 verlies
Baetens Andy (91.30) vs Sedlak Vitezslav (CZE) (86.77) : 4-5 verlies
Van Gasse Philip (65.89) vs Gross Daniel (GER) (68.98) : 4-5 verlies
Desreumaux John (76.35) vs Mitterlehner Joerg (GER) (77.60) : 4-5 verlies
Verbrugghe Timothy (74.02) vs Zwick Hilger (GER) (68.30) : 5-3 winst
Surgeon Gylian (80.72) vs Barkhause Jannis (GER) (83.58) : 5-3 winst
Willems Frederic (65.76) vs Schwab Patrick (GER) (67.44) : 3-5 verlies
Henderyck Stefaan (80.81) vs Snel Kees-Jan (NED) (68.35) : 5-0 winst
Caron Jeroen (73.79) vs Radosavljevic Mladen (SLO) (79.73) : 1-5 verlies
van Ballaert Robby (62.83) vs Gugger Marcel (ZWI) (65.35) : 0-5 verlies
Van Wauwe Kevin (88.25) vs Van der Wal Jitse (NED) (93.17) : 2-5 verlies
Verleysen Bjarne (54.82) vs Palszewski Damian (POL) (72.96) : 0-5 verlies
De Bo Jimmy (66.04) vs Siepmann Steffen (GER) (82.58) : 0-5 verlies
Teysen Simon (64.44) vs Chrstophersen Sven (GER) (59.23) : 5-4 winst
Levi Windels (71.67) vs Tabak Mark (NED) (76.68) : 0-5 verlies
Van Ham Dieter (88.07) vs Hopp Max (GER) (97.22) : 3-5 verlies
Bogaert Luc (81.61) vs Balfoort Ronald (NED) (70.70) : 5-2 winst
Robijns Davy (71.64) vs Szekely Pal (HON) (76.27) : 3-5 verlies
Rubais Ludovic (70.75) vs Balsamo Angelo (NED) (79.80) : 2-5 verlies
Ameel Rino (62.25) vs Peters Patrick (NED) (69.23) : 3-5 verlies
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Last 512

Tussen haakjes vind je ook de gemiddeldes terug, vet gedrukte spelers zijn de winnaars.

Van Put Born (75.26) vs Gardiner Shane (69.19) : 5-4 winst
Jessy Guyot (64.70) vs Bolyn Sven (BEL) (65.09) : 5-4 winst
Mandiau Remo (70.56) vs Steinmetz Sebastian (GER) (76.02) : 4-5 Verlies
Devroey Pascal (67.29) vs Dees Stefan (NED)(81.08) : 3-5 verlies
Beauprez Bjorn (86.24) vs Peters Marco (GER) (77.29) : 5-2 winst
Bulckaen Maarten (59.31) vs Hexel Marcel (GER) (65.92) : 0-5 verlies
Van den Bergh Xanti (87.29) vs Ostlund Anton (ZWE) (102.87) : 1-5 verlies 
Plovier Nico (78.19) vs Vida Mihaly (HON) (81.57) : 3-5 verlies
Vandaele Roberto (70.76) vs Athens Matthias (GER) (77.26) : 1-5 verlies
Dierckx Wim (65.11) vs Pfaff Luca (GER) (70.80) : 1-5 verlies
Degryse Arne (64.09) vs Bratincevic Domagoj (CRO) (56.63) : 5-2 winst
Dylan Porters (74.18) vs Nunez Cortes Jaime (SPA) (78.48) : 2-5 verlies
Deschrevel Henk (70.13) vs van Schie Jimmy (NED) (83.88) : 2-5 verlies
Gijbels Sybren (71.20) vs Sekeres Jozef (SLO) (59.14) : 5-2 winst
Verhelst Brian (71.48) vs Antunes Alexandre (POR) (74.91) : 2-5 verlies
Morisse Thomas (55.61) vs Goetsch Steven (GER) (52.41) : 5-1 winst
Verschuere Gregoy (53.44) vs Tringler Patrick (OOS) (78.00) : 1-5 verlies
Wullen Ayrton (57.06) vs Di Rocco Giuseppe (ITA) (75.15) : 0-5 verlies
Vroman Kenny (64.78) vs Castrovinci Maurizio (ITA) (50.08) : 5-0 winst
Vanwelkenhuysen Steve (66.50) vs Di Loreto Donato (BEL) (57.59) : 5-0 winst
Paesschesoone Steven (71.57) vs Limani Simon (GER) (48.47) : 5-0 winst
de Clercq Pascal (66.50) vs Hartung Pascal (GER) (64.28) : 5-0 winst
Vanbergen Jeffrey (71.66) vs Lang Frieder (GER) (66.71) : 5-1 winst
Venken Davyd (79.14) vs Rehak Tomas (CZE) (75.60) : 5-2 winst
Bulen Patrick (85.28) vs Hurtz Michael (GER) (80.25) : 5-3 winst
Van Roosbroeck Bert (58.46) vs Hesse Stefan (GER) (65.52) : 3-5 verlies
De Rooster Jef (50.18) vs Pijpers Robert (NED) (54.47) : 3-5 verlies
Neyens Kenny (73.63) vs Jahangier Imraan (NED)(74.75) : 5-2 winst
Vanbesien James (61.96) vs Leijten Wiliam (NED) (72.53) : 2-5 verlies
Lankhuizen Kevin (74.40) vs Major Nandor (HON) (78.31) : 3-5 verlies
Coussaert Ultrich (49.68) vs Hlavenka Martin (SLO) (66.50) : 0-5 verlies
Baetens Andy (79.94) vs Massilge Chris (GER) (69.10) : 5-2 winst
de Jonghe Jean-Pierre (56.84) vs Hajek Stefan (SLO) (65.92) : 0-5 verlies
Hostyn Pieter (72.21) vs Veenhof Tonny (NED) (80.81) : 0-5 verlies
Van Gasse Philip (77.64) vs Jansen Javanico (NED) (67.69) : 5-1 winst
Desreumaux John (82.93) vs Flueckiger Mika (ZWI) (59.21) : 5-2 winst
Van Bogaert Bart (74.98) vs Barkhausen Jannis (GER) (84.02) : 2-5 verlies
Surgeon Gylian (79.96) vs Pletinck Yoran (BEL) (78.25) : 5-2 winst
Willems Frederic (65.27) vs Frerking Lara (GER) (57.04) : 5-2 winst
Vekemans Stijn (51.18) vs Snel Kees-Jan (NED) (61.10) : 0-5 verlies
Henderyck Stefaan (77.72) vs Sampson Grant (ZAF) (73.73) : 5-3 winst
Caron Jeroen (85.40) vs Scharf Sven (GER) (53.78) : 5-0 winst
Vandewal Yente (60.86) vs Reinhold Tim (GER) (68.57) : 2-5 verlies 
van der Linden Benny (65.96) vs Otter Marcel (NED) (70.47) : 3-5 verlies
Van Wauwe Kevin (81.68) vs Luhr Steven (GER) (60.40) : 5-0 winst
Jacobs Baggio (64.56) vs Schiertz Felix (ZWI) (72.96) : 0-5 winst
Verleysen Bjarne (64.73) vs Yildiz Halil Can (TUR) (71.91) : 5-3 winst
De Bo Jimmy (62.29) vs van den Broek Peter (NED) (52.33) : 5-1 winst
Goyvaerts Stef (58.78) vs Schweder Philipp (GER) (65.87) : 1-5 verlies
Clarys Leroy (62.82) vs Zeverboom Zereso (NED) (75.38) : 1-5 verlies
Teysen Simon (80.52) vs Zhukov Dmitriy (LIT) (73.94) : 5-4 winst
Van Ham Dieter (74.47) vs Hofsink Wim (NED) (71.03) : 5-2 winst
Bogaert Luc (80.27) vs Graudenz Jochen (GER) (78.61) : 5-2 winst
Robijns Davy (75.84) vs Nebe Dominik (GER) (75.55) : 5-2 winst
Tobback Jody (75.19) vs Obst Marco (GER) (80.09) : 1-5 verlies
Snels Luc (74.58) vs Balsamo Angelo (NED) (78.78) : 1-5 verlies
Rubais Ludovic (68.58) vs Karbowiak Sylwester (POL) (66.39) : 5-3 winst
Ameel Rino (68.89) vs Morrison Steven (SCO) (68.20) : 5-3 winst
 
Artikel geschreven door Stijn Vekemans