€ 62.870 Prijzengeld te verdelen

Baetens, Knops en Strobbe kwalificeren zich voor finalstage - Dag 2 - Q-School Kalkar Duitsland

Gisteren behaalden Davyd Vynken en Francois Schweynen net niet de final stage rechtstreeks, desondanks gaan zij zich hoogst waarschijnlijk met nog punten vandaag en morgen alsnog bij de final stage zetten, net als nog wat andere belgen.

Volgende spelers geraakten gisteren bij de laatste 8 en zijn sowieso reeds zeker van de final stage op dag 4-5-6-7

Kanik Tytus (POL) - Houdek Thomas (CZE) - Konterman Arjan (NED) - van de Pas Benito (NED) - Springer Niko (SPA) - Zygla Daniel (DUI) - Veenstra Richard (NED) - van Schie Jimmy (NED)

Uitslagen Belgische spelers dag 2, wordt verder aangevuld gedurende de dag.

Laatste 512
14 Belgen werden vrijgeloot, van de 38 belgen zijn er 19 die de eerste ronde overleven.
 
Athens Matthias (60,89) (DUI) vs van der Linden Benny (60,33) : 5-3 - Verlies
Schmelcher Lorenzo (68,90) vs Luhr Steven (56,80) (DUI) : 5-2 - Winst
Tobback Jody (72,55) vs Van Hove Lorenzo (75,00) (BEL) : 5-4 - Winst  
Swartenbroek Axel (70,37) vs Michielsen Jarno (62,48) (NED) : 5-2 - Winst
Krassen Sergio (85,80) (ITA) vs Robijns Davy (74,76) : 5-2 - Verlies
Jirkal Pavel (76,48) (CZE) vs Eraets Leonard (69,02) : 5-3 - Verlies
Waegemans Cedric (76,90) vs Caron Jeroen (75,78) (BEL) : 5-4 - Winst
Knops Robbie (79,75) vs van der Zande Davy (78,78) (NED) : 5-1 - Winst
Payr Bernhard (55,05) (OOS) vs Delcourt Jean-Pierre (55,97) : 5-4 - Verlies
Peters Frank (72,51) (DUI) vs Devroey Pascal (68,39) : 5-1 - Verlies
Baba Yoshihisa (82,27) (JAP) vs Plovier Nico (75,96) : 5-3 - Verlies
Etter Yanick (70,90) (ZWI) vs Deklerck Stijn (61,82) : 5-0 - Verlies
Van den troost Lorenzo (74,36) vs Zwally Marcel (66,38) 5-3 - Winst (3x180 - 6x140 - 1x171 - 4x100+)
Erba Marcel (70,77) (DUI) vs Delahousse Kurt (68,65) : 5-4 - Verlies
Strobbe Steven (77,60) vs Olde Kalter Dennie (80,72) (NED) : 5-4 - Winst
Unger Lukas (69,21) (CZE) vs Beauprez Bjorn (60,85) : 5-3 - Verlies
Henderyck Stefaan (77,47) vs Simoes Filipe (62,00) (POR) : 5-0 - Winst
Tiest Werner (62,19) vs Ostrode Michael (58,76) (DUI) : 5-1 - Winst
Coryn Cedric (73,89) vs Ladefoged Michael (72,08) (DEN) : 5-3 - Winst
Bihl Fabian (60,12) (DUI) vs Vekemans Stijn (50,80) : 5-0 - Verlies
Dierckx Wim (62,91) vs Poehling Dirk (52,46) (DUI) : 5-1 - Winst
Gerdon Marcel (87,38) (DUI) vs Lagniau Francois (66,44) : 5-0 - Verlies
Griese Stephan (77,56) (DUI) vs Huybrechts Ronny (74,15) : 5-3 - Verlies
Baert Randy (72,26) vs Evenepoel Ronny (58,88) (BEL) : 5-0 - Winst
Raman Zyon (70,54) vs Gustafsson Torbjorn (66,79) (FIN) : 5-2 - Winst
Baetens Andy (86,38) vs Wanders Martijn (55,82) (NED) : 5-0 - Winst
Myller Paavo (84,60) (FIN) vs Toussaint Laurent (72,24) : 5-4 - Verlies
Bulen Patrick (75,05) vs Segers Ron (62,92) : 5-1 - Winst
de Jonghe Jean-Pierre (54,29) vs Donno Claudio (46,93) (ITA) : 5-1 - Winst
Venken Davyd (86,19) vs Jagicza Gabor (76,74) (HON) : 5-2 - Winst
Desreumaux John (82,90) vs Masalin Jonas (77,42) (FIN) : 5-4 - Winst
Bok Marko (80,28) (NED) vs de Clercq Pascal (73,76) : 5-4 - Verlies
Van Wauwe Kevin (68,84) vs Slotta Jens (65,19) (DUI) : 5-4 - Winst
Maendl-Lawrance Liam (75,05) (DUI) vs Belmans Kevin (78,62) : 5-1 - Verlies
 
Laatste 256
van de 33 belgen zijn er 17 die doorgaan naar de laatste 128
 
Sekinger Lukas (70,60) (DUI) vs Schmelcher Lorenzo (67,06) : 5-2 - Verlies
Tobback Jody (69,52) vs Obermans Patrick (70,05) (DUI) : 5-3 - Winst
Grafweg Marco (83,11) (DUI) vs Swartenbroek Axel (68,93) : 5-2 - Verlies
Waegemans Cedric (71,57) vs Van Roosbroeck Bert (61,48) : 5-0 - Winst
Knops Robbie (82,13) vs Ruempker Martin (74,17) (DUI) : 5-2 - Winst
Mandiau Remo (83,50) vs Odent Eros (67,93) (BEL) : 5-0 - Winst
Van Gasse Philip (79,11) vs Vanrolleghem Wouter (65,06) (BEL) : 5-0 - Winst
Strobbe Steven (75,91) vs Broeksmid Dirk (66,32) (DUI) : 5-0 - Winst
Van den Troost Lorenzo (73,68) vs Schlechta Joerg (59,75) (DUI) : 5-0 - Winst
Snels Luc (73,78) vs Custers Marco (69,22) (NED) : 5-4 - Winst
Glanzer Armin (59,64) (OOS) vs Van der Linden Franky (55,05) : 5-0 - Verlies
van der Ende Dennis (69,00) (NED) vs van Ballaert Robby (63,32) : 5-2 - Verlies
Henderyck Stefaan (83,34) vs Proosten Davy (77,15) (NED) : 5-3 - Winst
Coryn Cedric (81,39) vs Tiest Werner (80,43) : 5-3 - Winst
Luksch (Schierling) Thomas (79,72) (DUI) vs Dierckx Wim (73,64) : 5-1 - Verlies
Morrison Steven (72,78) (SCO) vs Verhelst Brian (64,89) : 5-2 - Verlies
Mooijman Roemer (83,20) (NED) vs Schweyen Francois (88,95) : 5-2 - Verlies
Barbero Gonzalez Julio (71,41) (SPA) vs Baert Randy (68,49) : 5-4 -  Verlies
Hurtz Michael (77,47) (DUI) vs Raman Zyon (73,87) : 5-0 - Verlies
Remde Leon (78,06) (DUI) vs Jessy Guyot (67,04) : 5-1 - Verlies
Baetens Andy (85,78) vs Roetzsch Franz (80,05) (DUI) : 5-2 - Winst
Obst Marco (82,99) (DUI) vs Bulen Patrick (84,41) : 5-4 - Verlies
de Jonghe Jean-Pierre (56,11) vs Jansen Ulrich (49,47) : 5-3 - Winst
Blomme Kevin (79,11) vs Tucker Luke (63,47) (UK) : 5-0 - Winst
Venken Davyd (81,17) vs Ljubic Pero (69,47) (CRO) : 5-3 - Winst
Paesschesoone Steven (75,78) vs Jonsson Karl (67,22) (IJS) - 5-2 - Winst
Desreumaux John (71,37) vs Stoeten Michael (58,02) (NED) : 5-1 - Winst
Van Wauwe Kevin (73,41) vs Ringoet Michael (70,76) (BEL) : 5-3 - Winst
 
Laatste 128 (1 punt voor de ranking) 
17 Belgen treden aan bij de laatste 128 waarvan er 10 doorgaan naar de laatste 64
 
Van Wauwe Kevin (81,07) vs Steyer Sebastian (83,85) (POL) : 5-3 - Winst
Desreumaux John (80,40) vs Pisek David (82,69) (CZE) : 5-4 - Winst
Venken Davyd (75,48) vs Paesschesoone Steven (74,58) (BEL) : 5-3 - Winst
De Vreede Ryan (88,50) (NED) vs Blomme Kevin (90,60) : 5-4 - Verlies
van den Herik Jamai (74,08) (NED) vs de Jonghe Jean-Pierre (67,59) : 5-3 - Verlies
Baetens Andy (86,50) vs Hoentsch Marcel (70,44) (DUI) : 5-1 - Winst
Henderyck Stefaan (95,13) vs Coryn Cedric (78,35) (BEL) : 5-0 - Winst
Snels Luc (65,19) vs Glanzer Armin (63,12) (OOS) : 5-2 - Winst
Strobbe Steven (82,62) vs El Amri El Abbas (77,11) (DUI) : 5-3 - Winst
Van den Troost Lorenzo (78,42) vs Groteloh Rene (72,12) (DUI) : 5-2 - Winst
de Vreede Manuel (70,79) (DUI) vs Van Gasse Philip (74,53) : 5-4 - Verlies
Mandiau Remo (83,32) vs Straver Dustin (73,52) (NED) : 5-2 - Winst
Knops Robbie (80.55) vs Antunes Alexandre (72,54) (POR) : 5-2 - Winst
Stuetz Fabian (85,92) (OOS) vs Waegemans Cedric (78,13) : 5-3 - Verlies
Grafweg Marco (70,34) (DUI) vs Tobback Jody (70,10) : 5-4 - Verlies
 
Laatste 64 (2 punten voor de ranking) 
10 Belgen treden aan bij de laatste 64 waarvan er 6 doorgaan naar de laatste 32
 
Van Wauwe Kevin (81,64) vs Klaasen Jelle (78,67) (NED) : 5-3 - Winst
Portela Diogo (75,84) (BRA) vs Desreumaux John (77,71) : 5-3 - Verlies
Looijen Arno (77,91) (NED) vs Venken Davyd (73,49) : 5-4 - Verlies
Baetens Andy (93,68) vs Harju Teemu (85,73) (FIN) : 5-4 - Winst
Henderyck Stefaan (76,26) vs Feudenreich Benjamin (72,17) (FIN) : 5-2 - Winst
Snels Luc (70,72) vs Hertrich Sascha (71,86) (DUI) - 5-3 - Winst
Strobbe Steven (77,37) vs Van den troost Lorenzo (70,76) (BEL) : 5-1 - Winst
Knops Robbie (92,37) vs Mandiau Remo (85,11) (BEL) : 5-1 - Winst
 
Laatste 32 (3 punten voor de ranking) 
6 Belgen treden aan bij de laatste 32 waarvan er 3 doorgaan naar de laatste 16
 
Landman Chris (90,54) (NED) vs Van Wauwe Kevin (80,65) : 5-0 - Verlies
Baetens Andy (96,17) vs Wenig Lukas (96,30) (DUI) : 5-4 - Winst
Henderyck Stefaan (87,21) vs Kurz Nico (82,27) (DUI) : 5-4 - Winst
Knops Robbie (88,85) vs van der Winkel Jeremy (89,71) (NED) : 5-4 - Winst
Strobbe Steven (72,25) vs Snels Luc (71,78) (BEL) : 5-3 - Winst
 
Laatste 16 (4 punten voor de ranking)

4 Belgen treden aan bij de laatste 16 waarvan er 3 doorgaan naar de laatste 8 (wat kwalificatie geeft voor de final stage - vanaf dag 4)

Cadby Corey (96,47) (AUS) vs Henderyck Stefaan (89,07) : 5-4 - Verlies
Knops Robbie (88,32) vs Riehle Nico (83,94) (DUI) : 5-4 - Winst
Baetens Andy (94,25)  vs De Vreede Ryan (79,38) (NED) : 5-1 - Winst
Strobbe Steven (77,31) vs Tessmann Danny (76,12) (DUI) : 5-2 - Winst
 
Volgende spelers plaatsen zich voor de Final Stage dat start op donderdag 12/01/23 waaronder 2 Belgen
Knops Robbie 
Baetens Andy
Strobbe Steven
Landman Chris (NED)
Schroder Stefan (NED)
Kantele Marko (FIN)
Cadby Corey (AUS)
 

de Q-School Ranking kan je terug vinden via deze link bekijken, er zijn nog een heel deel Belgen in de running om zich te plaatsen voor de final stage.

EU Q-School Order of Merit

Artikel opgemaakt door Stijn Vekemans